Hakkımızda

1992 Yılında mesleğe ilk adımı atan Yunus Usta tarafından 1998 yılında kurulan şirketimiz. Çekirdekten kalfalıktan ustalığı uzanan serüveninde binlerce mutlu müşterilerimizin emekleri çok büyüktür.

Meslek hayatımızda her zaman müşteri memnuniyetini en üst sıraya aldık çünkü müşterimiz memnun olursa emeğimizin tam karşılığını aldığımızı biliyorduk. Meslek hayatına başladığım çıraklık yıllarından bugüne kadar her zaman kestirmeden değil işi özenerek yapmayı benimsedim ve yanımda çalışan tüm ustalarıda bu şekilde yetiştirdim.

Kullanılan malzeme kartonpiyer, alçıpan hatta boya ne kadar iyi olursa olsun Kötü işçilik Kötü ustalık ile birleşince mide bulandırıcı işler ortaya çıkar. Fakat iyi malzeme usta ellerde şekillenirse ortaya sanat eserleri çıkar.

Lütfen bizle görüşmeden önce daha önce yaptığımız işlere referanslarımıza bakınız. Biz yaptığımız işin ve ciddiyetinin farkındayız. Bu ciddiyeti müşterilerimizden de bekliyoruz.

Önümüzde yapacağımız ve başaracağız çok büyük işler olduğunun bilincinde ve farkındayız. Farklı bir projede görüşmek üzerek hoşçakalın sağlıcakla

Yunus Usta